ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Rekonstruovali jste?

Rekonstrukce bývá náročná po všech stránkách. Je to tak hlavně u bytů a domů, které byly postaveny před desítkami let. Tenkrát měli lidé jiné požadavky na bydlení a ty se diametrálně liší od dnešních potřeb. I stavební materiál nakonec podlehne zubu času a je potřeba vyměnit vedení elektřiny, vody i plynu a je potřeba udělat nové odpady. Zároveň dosluhují omítky a podlahy, je potřeba dát nová okna a dveře a v neposlední řadě je potřeba u domu udělat novou střechu. Na nemovitosti je vždycky co dělat.

bourání domu

Ať už si pozvete na rekonstrukci řemeslníky nebo ji budete dělat alespoň zčásti sami, čeká vás úklid po stavbě. Jen málokterý řemeslník po sobě dnes opustí stavbu v takovém stavu, ve kterém na ni přišel. Téměř každý po sobě u vás něco zanechá – odpad ze stavby, prach, a dokonce často i rozbité nářadí a osobní věci, jako jsou pracovní boty nebo třeba lahve od pití. Uklízet takovou spoušť není jednoduché a po dokončení stavebních prací vás čeká komplexní úklid, který vám může nabrat hodně času.

Je potřeba vyvézt stavební suť, umýt okna a dveře, otřít všude prach, zkrátka je toho hodně. Je dobré si na takový úklid najmout firmu, která vám ušetří spoustu času. Ten můžete věnovat balení věcí a případnému stěhování. Je lepší ušetřit nějaký ten čas, který můžete věnovat dalším věcem.

vysávání koberce

Úklidové firmy kromě takových služeb nabízí i klasický úklid, který zahrnuje péči o vaši domácnost. Není nad to přijít domů z práce a mít uklizený celý byt či dům. Tuto službu využívá stále více lidí, kteří chtějí mít alespoň jednou za měsíc opravdu dokonale uklizeno. Objednejte si úklidovou službu, která zbaví vaše prostory nepořádku před stěhováním, a která vám pomůže udržovat vaši domácnost čistou. Vždycky není čas na důkladný úklid a není důvod se zdráhat úklid objednat, dnes je to poměrně běžná záležitost.