ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Pěkné řemeslo

Podle mého názoru už asi všichni lidé zažili doma nějakou nehodu. Myslím tím třeba nehodu takovou, jako třeba když se vám ucpe toaleta nebo se vám rozbije sporák anebo pračka. Já jsem v poslední době měla opravdu veliký problém s pračkou. Absolutně nechápu, co se s tou pračkou mohlo stát, když nemá ještě ani dva a půl roku. Dostala jsem ji k narozeninám, takže jsem také předpokládala, že to bude třeba v osudu a že se mi vůbec ta pračka nerozbije. První takové připomínky toho, že se pračka asi rozbila anebo je s ní není něco v nepořádku, bylo to, že pračka začala opravdu divně zapáchat.

Zlaté řemeslo.

Když jsem vždycky vytáhla prádlo, kam už jsem dala také i hodně aviváže, tak stejně to prádlo tak škaredě smrdělo, jako kdybych to prala v nějaké už použité vodě a bylo to takové jako zatuchlé anebo kdyby tam byla plíseň. Řekla jsem si, že možná syn měl něco v kapse u kalhot, že se to tam nějak rozpustilo v té pračce a že to pak páchlo. Takže jsem si s tím ještě nedělala vůbec žádnou hlavu. Vyprala jsem raději pračku nanečisto na devadesát stupňů ještě s jedlou sodou a s octem. Bohužel ani tohle nepomohlo. Tak jsem zkusila jenom na jemný cyklus pustit pračku s jarem a ani to nepomohlo. Opravdu nechápu, co s tím mohlo být. Zavolala jsem si tedy instalatérskou pohotovost a ti se na to podívali a řekli mi, že celá pračka je úplně zanesená, a to včetně hadic, kde je velká vrstva vodního kamene.

S kohoutkem to neumím.

Myslím si, že tohle by mě ani nenapadlo, že se mi během dva a půl roku pračka zanese nějakým vodním kamenem. Proto mě to velice zaskočilo a trápilo mě to, protože ta pračka byla drahá, stála rodinu skoro dvanáct tisíc korun. Takže jsem si řekla, co se asi tak mohlo stát. Zkoušela jsem ještě používat různé tablety proti vodnímu kameni. Použila jsem ho už čtyřikrát, a tak budu doufat, že se tohle zlepší. Pokud i vy máte nějaké problémy, tak buďte rádi, všichni můžeme být rádi, že existuje instalatérská pohotovost. Věřte mi, že instalatéři na pohotovosti jsou vždycky připravení, pokud máte doma nějaký problém. A co třeba únik vody? Tohle není také pro instalatérskou pohotovost vůbec nic nového.