ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Co si ušít z plenkoviny

Z plenkoviny se nešijí pouze pleny, kapesníky, bryndáčky a podobné pomůcky pro malé děti. Je to skvělý materiál i pro oblečení dospělých.

Pyžamo – také se vám stává, že máte-li před sebou volný den, nebo pracujete-li z domova, přistihnete se, že zůstáváte v pyžamu třeba až do oběda? Není na tom nic špatného, protože pyžamo je velmi pohodlné. Vlastně je to, s trochou nadsázky řečeno, nejpohodlnější oblečení, co obvykle doma máme v šatníku. Nabídka pyžam, zvláště pro muže, však vůbec nemusí odpovídat vašemu vkusu. Co když máte zájem o pyžamo jednobarevné, třeba se vám líbí tyrkysová nebo sytě zelená, ale trh nabízí pro muže jen samé proužky a tmavě modrou, šedou, hnědou či černou? Plenkovina je ideální materiál, s nímž lze tuto smůlu prolomit, pyžamo na šicím stroji není těžké ušít, a co se týče barev, můžete si vypomáhat i osvědčenou barvou Duha.

dětské kojenecké oblečení

Domácí pohodlné kalhoty – převléknout se z pyžama do volných domácích kalhot může rovněž probíhat velmi pozvolna a ležérně. Ovšem v horkých letních dnech se hodí mít při ruce kromě dlouhých pyžamových kalhot i krátké, tříčtvrteční modely na domácí nošení nebo ven na zahradu. Plenkovina je splývavá, velmi ležérní a nesmírně pohodlná a doporučujeme namísto gumy v pase upínat kalhoty širším pruhem na suchý zip. Ten lze mnohem lépe přizpůsobit, než šňůrku, která navíc škrtí, a o pohodlí si tu můžete nechat jen zdát.

bílé plenky

Tričko s dlouhým rukávem – víte, proč někteří lidé preferují trička s dlouhým rukávem, a prakticky vůbec nenosí ta s krátkým? Protože vyhrnout rukávy a zahrnout je nad loket je snadné, a jestliže se ochladí, dlouhý rukáv přijde vhod. Navíc lze délku rukávu pružně regulovat dle podmínek a okolností a přizpůsobit se tamnímu prostředí. Z plenkoviny lze ušít tričko s dlouhým rukávem velmi jednoduše, případně namísto trika mikinu – zejména pro pohodlí v bytě či na chatě, anebo při pobytu ve vodáckém kempu.