ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Zásuvky a vypínače i v těch nejodvážnějších barvách


Také se vám líbí vyladÄ›né interiéry? Takové, které jsou dotažené až do toho posledního nejmenšího detailu a je jasné, že si s nimi jejich tvůrce opravdu pohrál? Pak jistÄ› nejste sami. A skvÄ›lá zpráva je, že v cestÄ› za takovou dokonalostí vám už dnes nebudou pÅ™ekážet ani zásuvky a vypínaÄe – pro jednoho nepodstatné detaily, a pro jiné hlavní pÅ™ekážka dokonalosti interiéru.
Jestliže máte ve své hlavÄ› zafixováno, že pokud jde o zásuvky a vypínaÄe, tak můžete volit pouze z bílých, béžových a Å¡edých barev, tak se není Äemu divit. Tak tomu bylo po mnoho desetiletí a mnozí výrobci se takové nabídky produktů dodnes drží. VlastnÄ› jen stěží nÄ›kde jinde najdete tak pestrou barevnou produktovou Å¡kálu, jakou vám nabízí Å™ada schneider electric unica.

vypínaÄ kachna

Můžete zde vybírat nejen ze standardních barev, ale v její nabídce naleznete třeba i lososovou, růžovou anebo fialovou. Je tedy jasné, že už vám v cestě k harmonickému interiéru nestojí vůbec nic.
Možná vás zajímá, Äím je taková pestrá nabídka umožnÄ›na. Jedná se o jedineÄný modulární systém, který umožňuje „poskládat“ si zásuvky a vypínaÄe na míru pÅ™esnÄ› tak, jak o nÄ› máte zájem. KonkrétnÄ› jsou tyto produkty tvoÅ™eny univerzálními strojky, na které snadno pÅ™ipevníte jedineÄné barevné rámeÄky – aÅ¥ už jde o barvy anebo tvary. Taková vysoká modularita nabídky umožňuje lidem, aby si zvolili dokonalé designové produkty na míru jejich potÅ™ebám, aÅ¥ už hledají cokoli.

trojzásuvka

Navíc, krása výsledného produktu není samozřejmě všechno. Těšit se můžete i na vysokou kvalitu a spolehlivost výsledných výrobků. A to vše za příznivou cenu, která může směle konkurovat všem ostatním nabídkám na trhu. Nyní už se ve svém výběru nemusíte omezovat ani barvami, ani cenou a můžete sáhnout přesně po takových elektronických pomocnících do vaší domácnosti, kteří vám budou po všech stránkách maximálně vyhovovat.