ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Strašák současné doby

Není to tak dlouho, kdy se rozhodovalo o osudu přírodní rostliny pod nejčastějším označením marihuana. V současné době visí ještě otazník nad kratomem, který zase až tak není známý a prozatím má své konzumenty, kteří na něj nedají dopustit. Prozatím se nepřekračují nijak zakázané hranice, jelikož v Evropě se dá legálně zakoupit v mnoha internetových obchodech. Může vás tu sice zmást to, že se nejedná o produkt ke konzumaci, ale pouze ke sběratelským účelům, ale to je právě díky tomu že ještě neprošel schvalovacím procesem jako ostatní přírodní produkty. Přesto je dostatečně laboratorně prozkoumám a díky tomu se dá skvěle rozdělit do jednotlivých skupin. Zvláště podle podílu obsahu alkaloidů, které jsou jeho hlavní složkou.

greenherbs

Jaké jsou zkušenosti?

Nejlepší jsou samozřejmě osobní, ale je pravdou, že se mnozí uživatelé mohou zdráhat se pustit do experimentu s něčím neznámým. Rozhodně je dobré se podívat i na recenze lidí, kteří mají dostatečnou zkušenost s tímto produktem a mohou tak popsat působení na jejich organismus. Zkušenosti s kratomem se mohou samozřejmě lišit, ale rozhodně to nebude zase až tak rozdílné. Ideální je prožít vlastní kratom zkušenosti a jak to nejlépe udělat, to také není složité. Stačí si koupit testovací balíček, dodržet doporučené denní dávkování a poté si udělat sami názor. To je také ideální cesta k tomu, na jaký typ kratomu se v budoucnosti nejvíce zaměřit.

kratom prášek

Jaké je dávkování

Kratom by se měl začít užívat v malých dávkách a rozhodně pozorovat, jak tělo na něj bude reagovat. V malých dávkách bude mít aktivační a energetický účinek. Tím pádem dává jedinci dostatečnou energii zvládat běžné denní záležitosti, které jsou navíc protkané i stresovými situacemi. Podle popisu jednotlivých uživatelů, kteří mají právě s kratomem zkušenosti, tak se cítí poté plni síly a odhodlání, mají lepší koncentraci a zlepšují se rovněž kognitivní funkce. Kdo chce ale víc, tak se může poté setkat i s nepříjemnými projevy. Je lepší vždy dodržet doporučené dávkování.