ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Stěhujeme se na venkov

Stěhování z města na venkov začíná být čím dál více aktuální, protože městské prostředí přestává vyhovovat lidem kvůli chaosu, smogu, nadměrnému hluku, extrémním letním teplotám a zvýšené kriminalitě. Mnozí z nás zjišťují, že příjemnější prostředí k životu je v rekreačních oblastech, kde sice nejsou žádné pracovní příležitosti, ale dojíždění z chaty do zaměstnání díky rozvinuté silniční infrastruktuře a dostupnosti motorových vozidel nepředstavuje zásadní překážku. V chatě se navíc ušetří náklady na energie, pokud se objekt vytápí dřevem v krbu, na rozdíl od dálkového topení městských bytů.

stěhování ložnice

Máte-li i vy možnost odstěhovat se z města na venkov, můžete si usnadnit tento proces se stěhovací firmou. Ta vám vypomůže s většinou nejobtížnějších úkonů a na vás zbyde zejména administrativní operace v souvislosti se změnou trvalého pobytu. Toto však zvládnete hravě už jen s vědomím, že opouštíte městský prostor, a možná že už natrvalo. S čím vám tedy vypomohou stěhováci?

postel v ložnici

Rozeberou nábytek – rozebíratelný nábytek by se měl demontovat do posledního šroubku, protože při jeho přenášení mohou utrpět spojovací díly a bude natolik rozviklaný, že bude prakticky nepoužitelný. Stěhovací firmy stěhovacích služeb v Praze demontují nábytek poměrně běžně.

Přenesou vše včetně křehkých předmětů – nemusíte mít obavy, že by stěhovací firmy nezvládaly poradit si s klavírem a vzápětí odnést z bytu vzrostlou palmu. Pro stěhováky není překážkou ani vysoká křehká rostlina se stokilovým květináčem, ani dvousetlitrové akvárium, ani skříňový trezor. Umí si poradit s jakýmkoli břemenem, i pokud je nutné přenášet jej po schodišti, nebo dokonce spouštět po laně z balkonu

Pronajmou balicí materiál – sháníte kartonové krabice a bublinkovou fólii? Některé stěhovací firmy krabice pronajímají a poskytnou za drobnou úplatu nebo zdarma bublinkovou fólii, případně stretch fólii pro balení velkých předmětů, co se nevejdou do krabic.