ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Prezentace firmy na internetu

Spousta možností

Internet v domácnosti je již zcela běžnou věcí, přičemž základní balíček nestojí ani nijak moc peněz a při tom díky tomu získáme vstup do jiného světa. My se dnes zaměříme na to, jak zde propagovat svou firmu, abychom získali nové klienty. Takovým základem jsou webové stránky, protože na ně můžeme odkázat, aby se kdokoliv mohl podívat na to, čím se vlastně zabýváme, co poskytujeme, kde nás lidé naleznou a spoustu dalších základních a užitečných informací.

mapa světa

Tím to však rozhodně nekončí, protože si můžeme sjednat a zaplatit SEO optimalizaci, během které pro nás budou tvořeny články a web optimalizován pro prohlížeče, aby byl právě při vyhledávání na internetu co nejvíce doporučován. Dále se můžeme zviditelnit třeba budováním profilu na sociální sítích, ovšem zde musíme dodržovat jistou pravidelnost. I zde si můžeme zaplatit reklamu, což je dobré nechat na odborníkovy, aby byla skutečně chytlavá a zaujmula co nejvíce lidí z cílové skupiny.

Mapy a street view

Když hledáme nějaký obchod či firmu v okolí, tak klidně můžeme využít Google mapy. Výhoda je totiž v tom, že zde se nám zobrazí nalezená místa přímo na mapě, takže hned vidíme, co máme blízko a dále si můžeme prohlédnout podrobnosti. V nich můžou být fotky, otevírací doba, kompletní název firmy, kratší popis a odkaz na web samotné firmy.

Auto street view

My bychom právě na tomto měli zapracovat, abychom byli snadno dohledatelní a zákazník si vybral při vybírání společností z okolí právě nás. My však můžeme jít ještě dále a zařídit si Google maps 3D. Díky tomu se lidé můžou virtuálně procházet v našich prostorách a snadno si tak prohlédnout, jak hezky to máme zařízené a co všechno u nás najdou. Snímky jsou zařízeny jako 360°, a proto se můžeme dívat všude kolem sebe a případně si danou část přiblížit. Vzhledem ke kvalitní technice není problém mít virtuální prohlídku všech prostorů, kterých chceme, a to ve velmi dobrém rozlišení.