ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Pečujte o svoje zuby


Nedostatek zubařů se velmi často probírá ve sdělovacích prostředcích. Určitě jste i vy někdy viděli třeba reportáž v televizi o tom, jak lidé stávají i celé hodiny ve frontě, jen aby se dostali k novému zubnímu lékaři, který u nich ve městě otevírá novou ordinaci. Starší lékaři už mají svoje odslouženo a tak odchází do zaslouženého důchodu, jenže mladých moc nepřibývá. Je to i tím, že otevření ordinace je velmi finančně náročné a čerstvě vystudovaný lékař si na to často musí vzít vysokou půjčku.

zubní zákrok

Velký problém mají desítky tisíc lidí, kteří stále nemají svého zubního lékaře. V některých městech je téměř nemožné lékaře sehnat, a tak pacienti dojíždí do vzdálených ordinací i desítky až stovky kilometrů daleko. Tento stav se bohužel asi hod tak nezmění, takže pod hledáte jestli je nějaký zubař v Praze, který nabírá nové pacienty, zaregistruje se u nás . Jsme moderní klinika, která vám nabízí komplexní péči o zuby. Provádíme všechny zákroky včetně zubní chirurgie a samozřejmostí je u nás i estetická medicína a zubní hygiena. Máme celkem tři pobočky, takže se můžete objednat na kteroukoliv z nich. Využít k tomu můžete i online formulář na našem webu.

zubní ošetření

Základem zdravých zubů je správná péče. Je velmi smutné, že tolik lidí nedbá na prevenci a přitom by chtěli mít zuby zdravé. Je potřeba upravit svůj životní styl a hlavně používat všechny vhodné nástroje k preciznímu a pravidelnému čištění zubů. Spousta lidí si dokonce nečistí zuby vůbec, a výsledek je ten, že část naší populace je bezzubá zcela nebo zčásti. Zubní náhrady jsou extrémně drahé a pokud vám zub napadne kaz do té míry že jej nelze zachránit, jiná možnost není. Proto běžte včas na zubní hygienu, kde vás naučí správně si čistit zuby. Nezapomínejte na to i u svých dětí. Dalším krokem je pravidelná prevence. Pokud tyto kroky dodržíte, budete mít zuby v pořádku.