ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Máte vybrané bydlení?


Poslední dva roky znamenaly na trhu s realitami velké změny. Ceny hypoték a samotných nemovitosti raketové vzrostly a ceny se neustále zvyšovaly. Banky zpřísnily podmínky pro získání hypoték, a tak se nemovitosti přestaly tolik prodávat. To způsobilo, že banky zde musely podmínky trochu uvolnit, aby hypotéku dostali i lidé, kteří nemají tak vysoké příjmy. Právě hypotéka je přitom většinou jediný způsob jak získat vlastní bydlení. Pokud nechcete žít v nájmu, nejspíš vás hypotéka nemine.

stavba domu

Líbil by se vám třeba bungalov s terasou enerdomy.cz? Můžete ho mít. Stačí si vybrat dobrou stavební firmu, která vám vysněný dům postaví. Je důležité si nejprve sjednat hypotéku, a poté si koupit pozemek. I přes nižší zájem v posledních dvou letech už není pozemků tolik, a tak se lidí často uchylují k tomu, že staví v zahradě a nebo koupí starší dům, který srovnají se zemí, aby jim vznikla stavební parcela. Toto řešení je sice zdlouhavější a také dražší, ale když není jiná možnost, budete rádi alespoň za toto řešení.

Pokud si vyberete tento typ domu, budete potřebovat širší pozemek. Bungalovy s valbovou střechou, které jsou v současné době velmi žádané, jsou zpravidla široké, a tak se na pozemek v řadové zástavbě nevejdou. Proto před koupí pozemku vždy zvažujte i typ domu, který budete chtít stavět.

nový bungalov

My vám nabízíme zděné domy i dřevostavby, které jsme schopni předat během týdnů až měsíců. Dbáme na to, abyste se mohli přestěhovat do vašeho nového domu co nejdříve. Jestli spěcháte na nové bydlení, protože vám třeba končí nájemní smlouva, rozhodně volte dřevostavbu, kterou vám předáme opravdu během pár týdnů. Její realizace je rychlá a rozhodně se nemusíte bát toho, že by nevydržela. Dnes jsou stavební technologie a materiály na daleko vyšší úrovni, takže i dřevostavba je už dnes běžná a kvalitní. Vyberte si svůj nový dům z našeho katalogu.