ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Kvalitní kratom

Kratom je strom, který produkuje listy, které se následně zpracovávají a výsledným produktem je mletý nebo drcený prášek. Ideální je na přípravu čaje, ale i tak je nesmírně důležité nepřekračovat doporučenou denní dávku. Je to z toho důvodu, že se zde nachází poměrně velké množství alkaloidů, z nichž největší zastoupení má Mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Často se spojují s opiáty, přesto jak se zdá, tak kratom má pozitivní účinky na lidský organismus, ačkoliv u každého jedince bude působit rozdílně. Pokud máte touhu vyzkoušet skutečně kvalitní produkt, tak ověřený je kratom GreenHerbs, kdy je zpracováván podle starých místních tradic.

kratom bílý

Ověřený e-shop

Pokud se zaměříte na GreenHerbs, poté se můžete spolehnout na zaručenou kvalitu kratomového prášku. Na trhu se pohybuje společnost již řadu let a získala již mnoho kladných recenzí od svých zákazníků. Není ani divu, jelikož na trh dodává skutečnou kvalitu, která pochází z ostrova Borneo. Právem kratom označují za Premium, jelikož se jedná o prvotřídní prášek, který má poměrně vysoký obsah alkaloidů. Sklizeň probíhá vysloveně v době, kdy jsou listy dospělé. Kratom se zpracovává podle starých tradic a výsledkem je příjemně voňavý a čerstvý produkt.

druhy kratomu

Bohatá nabídka sortimentu

Internetový obchod nabízí čtyři základní barvy kratomu. Nejedná se o to, že by se listy sklízely z různých odrůd, ale jedná se o stále stejný strom, jen se podle žilek na spodní straně listu rozdělují podle barev. Červený se doporučuje zákazníkům, kteří mají již zkušenosti s kratonem. Bílý zase patří mezi oblíbené verze pro sportovce a dá se přirovnat i jako náhražka kávy, jelikož je nejvíce energetický. Kdo se potřebuje hodně soustředit na práci a dlouho vydržet s energií, poté zvolí bezpochyby zelený kratom. A kdo nemá zkušenosti, poté může začít se žlutým nebo Golg kratomem, který je vstupním produktem do světa kratomu.