ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Trendy 2020: Zařiďte si interiér v barevných kombinacích, které Vás nejvíce vystihují!


Nakupování vypínaÄů a zásuvek může být zbyteÄné, zdlouhavé, nudné anebo dokonce ubíjející. Zvládnete to ale i s lehkou rukou z domova, tÅ™eba po internetu. VypínaÄe Schneider z Lightpark nabízí ten nejmodernÄ›jší francouzský design a nepÅ™eberné množství trendy variant. Jen jejich rámeÄky můžete zakoupit v:

  • mint barvÄ› (odstín Verde)– který se hodí do interiéru ve stÅ™edomoÅ™ském stylu (ála Řecko)

trendy pastel, francouzská ulice

  • pastelové fialkové barvÄ› (odstín Violeta)– který je momentálnÄ› nejvíce trendy odstínem na trhu. Hodí se ke každému, kdo jde s dobou a miluje moderní pastelové provedení. Náš tip: PrávÄ› pastelové barvy skvÄ›le odlehÄí každý interiér!

  • vamp barva (odstín Teracota)– je jako stvoÅ™ená do kanceláří, ale i do ložnice, kde chceme, aby se odehrály ty pravé odstíny…terakoty! Je vhodná pro sebevÄ›domé majitele s láskou pro okázalost.

  • melounová barva (odstín Rojo)– rozzáří pokoj každé ženy i dívky. Ideální bude i pro jiná místa, která přímo vybízí k vyzaÅ™ování pozitivní energie!

pastelové odstíny, trendy

  • svÄ›tle modrá (odstín Azul)– je další z pastelových krásek pro milovníky nejnovÄ›jších trendů, pro milovníky padesátých let anebo i pro výzdobu dÄ›tského pokoje – například malého chlapeÄka!

  • pistáciová (odstín Pistacio)– nesmrtelný styl, který nevyjde z módy. Pro originální majitele s osobitou duší umÄ›lce.

  • teplejší barevné kombinace(například odstíny Orange, Cacao nebo Garner) dokonale zahÅ™ejí každý interiér (i exteriér) a vytvoří z nÄ›j perfektní domov.

  • studené barevné kombinace(například odstíny Polar, Manzana, Cromo nebo Mink) pak vytvoří chladnÄ› a prudce elegantní dojem, který nikdy nevyjde z módy. Pozvednou celkový dojem interiéru na úplnÄ› jinou úroveň.

Vybírat můžete také z luxusních zlatých, stříbrných a Äerných kombinací. Pravda je ale taková, že “to své“ si najde opravdu každý!

Dvoj rámeÄky pak nabízejí jeÅ¡tÄ› hravÄ›jší barevné kombinace. Odstíny Lipstick, Candy a Aqua nesmí chybÄ›t u žádné milovnice stylu.
Náš tip: odstíny Bio a Citrus pak tvoří nádhernou neobvyklou kombinaci.