ADDRESS

500 Cherry St.
Sacramento, CA 95661

PHONE

555-555-5555

Kde obléct svoje miminko?


Spousta výrobců dětského zboží se řídí heslem, že na dětech se vydělává nejlépe. Není to sice moc morální, ale pokud jim to generuje zisk, asi se na cenách dětského zboží nic nezmění. Spousta značek sází na moderní design, a hlavně maminky na něj dají. Spoustě maminek nevadí utrácet za dětské zboží tisíce korun, jen aby byly mezi kamarádkami in a dávaly tak najevo, že na to mají. Jenže si neuvědomují jednu věc. A to, že to zboží na ceně ztrácí. Jakmile budete chtít prodat kočárek, který jste koupili za 50 tisíc, ztěží ho prodáte ani ne za polovinu. Většina lidí chce kočárek nový, a raději si koupí levnější.

rodina dítě

Stejné je to s oblečením
Spousta maminek se nechá zviklat okolím nebo reklamou a tak kupují předražené značkové oblečení pro miminka, které potom ale mají strach dítěti obléknout. Takto malé děti s snadno zašpiní, padají https://www.podnikatel.cz/clanky/5-duvodu-proc-vase-e-maily-padaji-do-spamu/ a nehoda v podobě často nevypratelné skvrny je na světě. Rodiče jdou potom do mdlob když si uvědomí, že tričko za tisíc korun právě skončilo jako adept na vyhození. Je jasné že třeba na výlet do města chce člověk jít oblečený slušně a stejně tak chce obléknout i své děti, ale na běžné domácí nošení nebo na hřiště je lepší nekupovat drahé kousky.

miminko oblečení

U nás koupíte kvalitní a levné oblečení pro nejmenší až do velikosti 104. najdete u nás kompletní dětský šatník pro kluky i holky. A pokud chcete někomu dát dárek k narození miminka ještě před porodem a stále se neví jestli je to holka nebo kluk, můžete si vybrat z celé řady neutrálních kousků. Najdete u nás i fusaky, soupravy, zimní kombinézy i různé soupravy. Naše oblečení je vyrobeno z bavlny, bambusu a nebo mušelínu, protože tyto látky jsou k jemné dětské pokožce nejšetrnější. Neškrábou a nekoušou, jsou prodyšné, takže jsou vhodné i pro novorozence.

Na první nákup od nás dostanete slevu na uvítanou, tak neváhejte a nakupte si u nás.